wtorek 26 maj 2020
Wybierają nas Ci, którzy wyczuwają różnicę.
TEXT_SIZE

2002

W 2002r zbankrutował bar Podgórze zaistniała możliwość jego wynajęcia, po wielu perturbacjach bez wsparcia Władz Gminy lecz dzięki dobrej woli Zarządu i Pana Prezesa GS Lipinki wynajęto zdezelowany - zniszczony budynek baru z przeznaczeniem na piekarnię. Dzięki kredytowi z ARIMIR zaopiniowanemu pozytywnie przez ODR Nawojowa i Bank BGZ Krosno przystąp[iono do szybkiej modernizacji i adaptacji budynku byłego baru.

Wykonano: więźbę dachową, pokrycie blachą, wymieniono stolarkę okienna i drzwiową, nową instalację C.O., wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową, rampę załadowczą, magazyn mąki, zuzyto ok. 1000m2 płytek ceramicznych na ściany i podłogi.

W dniu 15.12.2002r w niespełna 4-ch miesięcy od rozpoczęcia remontu wypieczono pierwszy chleb w nowej piekarni wyposażonej zgodnie z wymogami Unii Europejskiej i  HACCP. Zatrudnienie wzrosło do 35 osób, zakupiono również lub wymieniono na nowe 6 samochodów dostawczych - był to drugi drugi sukces "PYSZOTKI"

Szukaj

Kontakt

Pyszotka
Lipinki 442
38-305 Lipinki
woj. małopolskie
tel.kom. 502 563 076
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie użytkownika