czwartek 11 sierpień 2022
Wybierają nas Ci, którzy wyczuwają różnicę.
TEXT_SIZE

Witamy!

Piekarnia, ciastkarnia "PYSZOTKA" w Lipinkach od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją, domowych wypieków, tortów weselnych, komunijnych i okolicznościowych, ciast weselnych, ciastek i ciasteczek, jak również organizuje katering tj. wesela, chrzty, bankiety, imprezy okolicznościowe, festyny

Firma zatrudnia kilkadziesiąt osób i dostarcza swoje wyroby do kilkuset odbiorców detalicznych i hurtowni na terenie woj. podkarpackiego i małopolskiego. Kilkanaście lat na rynku piekarniczo-cukierniczym zaowocowało szeroką gamą oferowanych produktów piekarniczych, cukierniczych garmażeryjnych, w które można się zaopatrzyć w kilku firmowych sklepach na terenie Jasła, Gorlic, Dębowca i Lipinek.

  Jak mówi hasło reklamowe firmy: „Wybierają nas Ci, którzy wyczuwają różnicę” staramy się ciągle doskonalić nasze wyroby podnosząc ich jakość i smakowitość w oparciu o unikalne, tradycyjne receptury wykorzystując wyłącznie naturalne organiczne surowce. Wszystkie wyroby PYSZOTKI posiadają markę Hand Made.

Ostatnie Wiadomości

Szukaj

Kontakt

Pyszotka
Lipinki 442
38-305 Lipinki
woj. małopolskie
tel.kom. 502 563 076
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.